FUJITSU z nagrodą TRUSTED BRAND

Brak komentarzy

Miło nam poinformować, że nasz Partner – Australijska spółka Fujitsu-General już drugi rok z rzędu została ogłoszona ZWYCIĘZCĄ w kategorii klimatyzacja konkursu TRUSTED BRANDS AUSTRALIA 2019.

TRUSTED BRAND to nagroda sponsorowana przez australijską edycję magazynu Reader’s Digest, publikowanego w krajach całego świata. W ramach konkursu ocenia się różne marki kupowanych i wykorzystywanych przez konsumentów produktów i usług.

W każdej z ponad 70 kategorii wybiera się jedną firmę jako ZWYCIĘZCĘ konkursu. Produkty i usługi ocenia się pod względem ich atrakcyjności, jakości i ceny na podstawie uwag ok. 3.000 konsumentów australijskich w ramach ankiety internetowej.

Jako Generalny Przedstawiciel marki Fujitsu General w Polsce, Skandynawii oraz w krajach bałtyckich niezmiernie cieszą nas sukcesy naszych Partnerów na innych kontynentach i tym samym serdecznie naszym Koleżankom i Kolegom z Australii gratulujemy. Praca nad budowaniem silnej oraz godnej zaufania marki Fujitsu to przyświecający nam wspólnie cel, niezależnie od kraju w jakim operujemy – komentuje Ewa Pilarska Dyrektor ds. Marketingu i PR w Grupie Klima-Therm.

Pełna wersja informacji prasowej Fujitsu-General

Categories: