Katalog produktów Fujitsu 2022/23

Brak komentarzy

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z najnowszym katalogiem urządzeń Fujitsu. Materiał prezentuje pełen typoszereg systemów klimatyzacyjnych typu Split, Multi Split, VRF oraz pomp ciepła powietrze-woda dostępnych w ofercie Klima-Therm w sezonie 2022-2023.

Najnowsza publikacja stanowi podstawowy, kompletny przegląd rozwiązań klimatyzacyjnych, grzewczych i wentylacyjnych marki Fujitsu, przeznaczonych zarówno do zastosowań komercyjnych, jak i dedykowanych do użytku domowego. Aby ułatwić korzystanie z tak obszernego materiału, liczącego kilkaset stron, jego zawartość podzielono na odrębne kategorie produktów tj. m.in. Split, Multi Split, VRF czy Pompy ciepła; taki podział ułatwia dobór systemu oraz szybkie dotarcie do szczegółowych informacji technicznych. Osobny rozdział poświęcono systemom sterowania i akcesoriom opcjonalnym. Publikację zamyka zestaw informacji dotyczących dostępnych narządzi wsparcia technicznego.

W katalogu Fujitsu, który jest podstawowym materiałem informacji produktowej japońskiego producenta, nie zabrakło nowości przygotowanych na sezon 2022-2023. Jedną z nich jest system Airstage VRF V-IV przystosowany do aktualnych potrzeb i wymagań stawianych systemom ze zmiennym przepływem czynnika chłodniczego pod kątem efektywności energetycznej. W ofercie Fujitsu pojawił się ponadto nowy system Multi Split 2-5 (od dwóch do pięciu jednostek) na czynnik chłodniczy R32 o niskim wskaźniku GWP, który spełnia wymagania względem emisyjności gazów cieplarniach. Producent zmodernizował również klimatyzatory typu Split na R32, dzięki czemu po wprowadzonych zmianach urządzenia te charakteryzują się niskim ładunkiem czynnika chłodniczego. Systemy VRF zyskały nowy sterownik centralny UTY-DCGYZ2 z możliwością indywidualnej nastawy i monitorowania do 100 jednostek wewnętrznych. Kolejną nowością prezentowaną w Katalogu jest funkcjonalny i intuicyjny sterownik przewodowy z panelem dotykowym UTY-RNRYZ5, dedykowany zarówno do systemów typu Split/ Multi Split i VRF. To nie wszystkie nowości w systemach sterowania – w 2023 roku Klima-Therm wprowadzi do oferty zupełnie nową aplikację na urządzenia mobilne do zarządzania klimatyzatorami.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z nowym Katalogiem Produktów Fujitsu 2022-2023, jak również do bezpośredniego kontaktu z zespołem doradców ds. techniczno-handlowych Klima-Therm działających na terenie całej Polski:

• Opiekunowie Sieci Dealerskiej oraz ogólnopolska sieć sprzedaży Fujitsu zobacz e-mail 

Categories: