Nowa seria klimatyzatorów KM w ofercie FUJITSU!

Brak komentarzy

Nowa seria KM w ofercie FUJITSU to klimatyzatory ścienne typu Split Inverter RAC, które oprócz stylowego wyglądu, posiadają doskonałe parametry wydajnościowe, wiele funkcjonalności podwyższający komfort użytkowania klimatyzacji oraz ekologiczny czynnik chłodniczy R32. Modele z serii KM nagrodzone tytułem „Good Design Reward” potwierdzającym nowoczesne i stylowe wzornictwo są już dostępne w ofercie KLIMA-THERM.

Klimatyzatory KM to urządzenia o wysokiej klasie efektywności energetycznej A++, potwierdzonej wskaźnikiem SEER na poziomie ponad 7, na którą wpływają zastosowanie nowego czynnika chłodniczego R32 oraz dużego wentylatora poprzecznego. Z kolei nowa konstrukcja nawiewu z żaluzją o zwiększonej powierzchni zapewnia szerszy i lepszy nawiew powietrza, które trafia aż do strefy przypodłogowej. Seria KM posiada także szereg udogodnień i funkcjonalności takich jak cicha praca jednostki wewnętrznej nawet 20 dB(A) w trybie chłodzenia, tryb cichej pracy jednostki zewnętrznej, programatory oraz opcję sterowania klimatyzacją za pomocą urządzeń mobilnych poprzez sieć WiFi. Natomiast wykorzystanie kompaktowej obudowa jednostki wewnętrznej było możliwe dzięki zastosowaniu nowoczesnego, hybrydowego wymiennika w kształcie litery V.

Japoński Instytut Promocji Wzornictwa po raz trzeci przyznał nagrodę „Good Design Award” urządzeniom FUJITSU, doceniając ich ergonomiczność, funkcjonalność i nowatorski design. Elegancki panel charakteryzuje się płaskim frontem, którego boki zostały delikatnie zaokrąglone, a smukła obudowa o grubości 222 mm sprawia, że urządzenia idealnie wpasowuje się w każde pomieszczenie. 

Urządzenia z serii KM zostały wprowadzone do oferty KLIMA-THERM w czerwcu br. i objęte 5-letnią gwarancją producenta. Nowa karta katalogowa z cenami klimatyzatorów KM w sezonie 2018/2019 jest dostępna tutaj.

Obejrzyj film o serii KM zobacz…

Categories: