NOWY Cennik Fujitsu 2019/2020

Brak komentarzy

Uprzejmie informujemy, iż od 1 czerwca 2019 roku będzie obowiązywał nowy Cennik na urządzenia Fujitsu typu Split i Multi Split – wydanie 2019/2020.


Publikacji nowego Cennika towarzyszy rozszerzenie dotychczasowej oferty klimatyzatorów Fujitsu o nowe typoszeregi urządzeń ściennych, kasetonowych, kanałowych oraz systemów Multi Split pracujących w oparciu o ekologiczny czynnik chłodniczy R32 o niskim GWP równym 675. Ekologia i dbałość o środowisko naturalne to bowiem główne wyróżniki nowego typoszeregu jednostek Split i Multi Split marki Fujitsu.

Jedną z nowości na sezon 2019/2020 jest klimatyzator ścienny Fujitsu Split Serii KPCA. Seria KPCA należy do linii modeli ECO o podstawowym wyposażeniu, ale zapewniających wysoki standard komfortu. Gwarantują to przede wszystkim wysokie wskaźniki efektywności energetycznej SEER i SCOP potwierdzone klasą A++ dla chłodzenia i A+ dla grzania. Dzięki cichej pracy jednostki – zaledwie 22 dB(A), klimatyzator może być instalowany w każdym pomieszczeniu, nawet tak wymagającym jak sypialnia. Urządzenie można doposażyć we wbudowany moduł komunikacji WiFi, dzięki czemu użytkownik zyskuje możliwość zdalnego sterowania klimatyzacją za pośrednictwem dedykowanej aplikacji mobilnej FGLair.


Innym nowym produktem w ofercie Fujitsu, również pracującym na proekologiczny czynnik R32, jest klimatyzator kasetonowy Serii KRLB. Typoszereg ten wyróżnia się zastosowaniem maskownicy z obwodowym nawiewem i czujnikiem obecności (opcja), co sprawia, iż jednostki kasetonowe KRLB reprezentują najwyższy na rynku standard w zakresie komfortu i energooszczędności. Indywidualna regulacja każdej z żaluzji pozwala na dopasowanie nawiewu do charakterystyki pomieszczenia, a obwodowy nawiew likwiduje zjawisko tzw. martwych stref i znacząco polepsza cyrkulację powietrza. Co więcej – wysoka klasa efektywności energetycznej A++ w funkcji chłodzenia i A+ w funkcji grzania w połączeniu z szerokim zakresem temperatur pracy pozwalają myśleć o tym urządzeniu w kategoriach pompy ciepła do celów grzewczych.

Cennik Fujitsu 2019/2020 obowiązuje od 1 czerwca 2019 roku aż do odwołania lub wprowadzenia nowego wydania.

Categories: