NOWY Katalog Produktowy Fujitsu 2020/21

Brak komentarzy

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z najnowszym katalogiem produktów Fujitsu! Materiał prezentuje pełen typoszereg systemów klimatyzacyjnych typu Split, Multi Split, VRF oraz pomp ciepła powietrze-woda dostępnych w ofercie Klima-Therm w sezonie 2020-2021.

Najnowsza publikacja stanowi podstawowy, kompletny przegląd rozwiązań klimatyzacyjnych, grzewczych i wentylacyjnych marki Fujitsu, przeznaczonych zarówno do zastosowań komercyjnych, jak i dedykowanych do użytku domowego. Zawartość katalogu – wzorem jego poprzedniej edycji – została podzielona na poszczególne kategorie produktów tj. m.in. Split, Multi Split, VRF, Wentylacja, Pompy ciepła, co ułatwia dobór systemu oraz szybkie dotarcie do szczegółowych informacji technicznych. Osobny rozdział poświęcono systemom sterowania i akcesoriom opcjonalnym; publikację zamyka zestaw informacji dotyczących dostępnych narządzi wsparcia technicznego.

W katalogu Fujitsu, który jest głównym materiałem informacji produktowej japońskiego producenta, nie zabrakło wielu ciekawych nowości na sezon 2020-2021. Na szczególną uwagę zasługuje kolejna generacja systemów ze zmiennym przepływem czynnika chłodniczego – Seria VRF „IV” w wersjach VR-IV, J-IV, J-IV L oraz J-IV S. Typoszereg urządzeń typu Split wzbogaciły m.in. nowe jednostki kasetonowe na czynnik R32 (KRLB) i nowe modele stylowych klimatyzatorów z serii DESIGN: jednostki ścienne KETA/KETA-B oraz wyróżnione prestiżową nagrodą „Red Dot Design Award 2020” urządzenia podsufitowe KRTA. W ofercie pojawił się również nowy indywidualny sterownik przewodowy kompatybilny ze wszystkimi dostępnymi systemami VRF i Split, co może być wartą rozważenia opcją w przypadku łączonych systemów klimatyzacyjnych, w tym systemów przeznaczonych do dalszej, sukcesywnej rozbudowy. Nowością w grupie pomp ciepła powietrze-woda są modele ATW Fujitsu Waterstage z Serii Comfort na czynnik chłodniczy R32, występujące w dwóch wydajnościach.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z nowym Katalogiem Produktów Fujitsu 2020-2021, jak również do bezpośredniego kontaktu z zespołem doradców ds. techniczno-handlowych Klima-Therm działających na terenie całej Polski:

• Opiekunowie Sieci Dealerskiej oraz ogólnopolska sieć sprzedaży Fujitsu [link]
• Sprzedaż bezpośrednia – kontakt dla Projektantów i Inwestorów [link]
• Kontakt mailowy – zapytania ogólne: handlowy@klima-therm.com  

Pobierz Katalog Fujitsu 2020/2021

Categories: