Aktualizacja mini-folderu Fujitsu: urządzenia Serii Design i TOP

Brak komentarzy

Mamy przyjemność poinformować, że zaktualizowana została broszura produktowa, prezentująca rozwiązania marki Fujitsu z zakresu urządzeń Serii Design i TOP. Zwiera ona zestawienie aktualnych produktów (2020) poszerzone o urządzenia KETA i KETA-B wykorzystujące do pracy ekologiczny czynnik R32.

Urządzenia Serii Design i TOP stanowią idealne rozwiązanie dla Klientów, którzy przywiązują wagę do walorów estetycznych kupowanego sprzętu. Łączą w sobie doskonałe parametry chłodzenia i ciekawy design. Urządzenia te dedykowane są do nowoczesnych przestrzeni, gdzie liczy się aspekt techniczny i estetyczny.


Fujitsu oferuje produkty dostosowane do nowoczesnych wnętrz, zaspokajające zróżnicowane wymagania i dopasowane do odmiennych potrzeb użytkowników. Są idealnym rozwiązaniem do awangardowych wnętrz, które uzupełniają swoim nieszablonowym wzornictwem – biur, minimalistycznych przestrzeni publicznych, czy modernistycznych restauracji i hoteli.

Zachęcamy do zapoznania się z najnowszą broszurą, jak również do kontaktu z opiekunami sieci dealerskiej Fujitsu.

Szczegółowych informacji dotyczących doboru optymalnego rozwiązania, potrzebnej instalacji oraz ceny urządzeń wraz z usługą montażu udzielają Autoryzowani Dystrybutorzy Fujitsu

Categories: