NOWA publikacja: Fujitsu Seria przysufitowe, przypodłogowe i uniwersalne

Brak komentarzy

Mamy przyjemność poinformować, że przygotowana została nowa broszura produktowa, prezentująca rozwiązania marki Fujitsu z zakresu urządzeń przysufitowych, przypodłogowych i uniwersalnych. Produkty z tej serii z pewnością znajdą zastosowanie w pomieszczeniach biurowych, małych obiektach użytkowych, czy w domach jednorodzinnych.

Serię mini-folderów Fujitsu przygotowano z myślą o Klientach ostatecznych – tym razem została poszerzona o broszurę dotyczącą urządzeń przysufitowych, przypodłogowych i uniwersalnych. Urządzenia tej serii przeznaczone są dla wymagających Klientów, którzy cenią sobie niestandardowe rozwiązania idące w parze z wysokimi parametrami technicznymi oraz ciekawym, uniwersalnym designem. Ponadto prezentowana linia klimatyzatorów oferuje urządzenia o wszechstronnym zastosowaniu i prostym montażu spełniające oczekiwania zarówno projektantów oraz użytkowników. To idealne rozwiązania by zapewnić komfort podczas pracy, zarówno w gabinecie, ale i w domowym salonie.

Zachęcamy do zapoznania się z najnowszą broszurą, jak również do kontaktu z opiekunami sieci dealerskiej Fujitsu.

Szczegółowych informacji dotyczących doboru optymalnego rozwiązania, potrzebnej instalacji oraz ceny urządzeń wraz z usługą montażu udzielają Autoryzowani Dystrybutorzy Fujitsu

Categories: