Fujitsu General z tytułem TRUSTED BRAND 2021

Brak komentarzy

Miło nam poinformować, że nasz Partner – Australijska filia handlowa Grupy Fujitsu-General już czwarty rok z rzędu została ogłoszona ZWYCIĘZCĄ w kategorii „klimatyzacja” konkursu TRUSTED BRANDS AUSTRALIA 2021.

TRUSTED BRAND to nagroda sponsorowana przez australijską edycję magazynu Reader’s Digest, publikowanego w krajach całego świata. W ramach konkursu ocenia się różne marki kupowanych i wykorzystywanych przez konsumentów produktów i usług.

W każdej z ponad 70 kategorii wybiera się jedną firmę jako ZWYCIĘZCĘ konkursu. Jury konkursowe ocenia produkty i usługi pod względem ich atrakcyjności, jakości i ceny na podstawie uwag około 3.000 australijskich konsumentów, według danych z przeprowadzonej ankiety internetowej.

– Jako Generalny Przedstawiciel marki Fujitsu General w Polsce, Skandynawii oraz w krajach bałtyckich niezmiernie cieszą nas sukcesy naszych Partnerów na innych kontynentach i tym samym serdecznie naszym Koleżankom i Kolegom z Australii gratulujemy. Praca nad budowaniem silnej oraz godnej zaufania marki Fujitsu, zaangażowanie w oferowanie wysokiej jakości produktów, a także przyczynianie się do zrównoważonego rozwoju w biznesie to przyświecający nam wspólnie cel, niezależnie od kraju w jakim operujemy – komentuje Ewa Pilarska Dyrektor ds. Marketingu i PR w Grupie Klima-Therm.

Pełna wersja informacji prasowej Fujitsu-General [link]

TRUSTED-BRAND-Australia_4

Categories: