NOWA publikacja: Katalog FUJITSU 2021/2022

Brak komentarzy

Najnowszy katalog produktów japońskiej marki Fujitsu prezentuje pełen typoszereg systemów klimatyzacyjnych typu Split, Multi Split, VRF oraz pomp ciepła powietrze-woda, dostępnych w ofercie firmy Klima-Therm w sezonie 2021/2022.


Publikacja jest głównym materiałem informacji produktowej japońskiego producenta. Stanowi kompletny przegląd rozwiązań klimatyzacyjnych, grzewczych i wentylacyjnych marki Fujitsu, przeznaczonych zarówno do zastosowań komercyjnych, jak i dedykowanych do użytku domowego. Zawartość katalogu – wzorem jego poprzednich edycji – została podzielona na poszczególne kategorie produktów tj. m.in. Split, Multi Split, VRF, Wentylacja, Pompy ciepła, co ułatwia dobór systemu oraz szybkie dotarcie do szczegółowych informacji technicznych. Osobny rozdział poświęcono systemom sterowania i akcesoriom opcjonalnym; publikację zamyka zestaw informacji dotyczących dostępnych narządzi wsparcia technicznego.

W katalogu Fujitsu nie zabrakło nowości na sezon 2021/2022. I tak w systemach Split pojawiła się m.in. jednostka ścienna o symbolu KMCDN na R32 z modułem WiFi z serii klimatyzatorów Nordic przeznaczonych do ogrzewania, która wyróżnia się wysokim współczynnikiem SCOP o wartości 4,60 oraz klasą energetyczną A++. Gamę jednostek zewnętrznych dedykowanych do systemów Multi Split uzupełniły agregaty na czynnik chłodniczy R32 w wersji przeznaczonej dla trzech (AOYG18KBTA3 i AOY24KBTA3), czterech (AOYG30KBTA4) i dla pięciu pomieszczeń (AOYG36KBTA5). Ofertę systemów Multi poszerzyły również jednostki wewnętrzne: ścienne ASYG18/22/24KMTB, przypodłogowe AGYG09/12/14KVCA, kanałowe ARXG22KMLB oraz przysufitowe ABYG18/22KRTA.

W sezonie 2021/2022 firma Klima-Therm szczególny nacisk kładzie na rozwój oferty pomp ciepła typu powietrze-woda, wychodząc naprzeciw dynamicznie rosnącemu zainteresowaniu ekologicznymi produktami grzewczymi z grupy OZE. W tym segmencie rozwiązań nowością są rewersyjne monoblokowe pompy ciepła Fujitsu Waterstage chłodzone powietrzem – trzy modele o wydajnościach dla funkcji grzania 5, 6 i 8kW. Typoszereg pomp ciepła ATW wzbogacił ponadto nowy model z serii Comfort R32 o wydajności 9,5kW, dostępny w wersji bez zasobnika, jak i z wbudowanym zasobnikiem c.w.u.

Systemy VRF teraz oferują jeszcze większe możliwości w zakresie doboru jednostek wewnętrznych, a to dzięki nowej linii 7 modeli typu kasetonowego z nawiewem 1-stronnym. Jednostki o oznaczeniu AUXV_GLEH, dostępne w wydajnościach od 1,1kW do 7,1kW, charakteryzują się kompaktową obudową znacząco ułatwiającą montaż w różnych lokalizacjach, w tym również w zabudowie sufitu podwieszanego. Duża trójkątna żaluzja o szerokim, regulowanym zakresie nawiewu pozwala na dystrybucję powietrza do najdalszych zakątków pomieszczenia. Dzięki cichej pracy nowe jednostki kasetonowe Fujitsu stanowią idealne rozwiązanie w szczególności do pokoi hotelowych.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z nowym Katalogiem Produktów Fujitsu 2021/2022, jak również do bezpośredniego kontaktu z zespołem doradców ds. techniczno-handlowych Klima-Therm działających na terenie całej Polski:

• Opiekunowie Sieci Dealerskiej oraz ogólnopolska sieć sprzedaży Fujitsu [link]
• Sprzedaż bezpośrednia – kontakt dla Projektantów i Inwestorów [link]
• Kontakt mailowy – zapytania ogólne: handlowy@klima-therm.com 

Kliknij, aby pobrać Katalog FUJITSU

Categories: