Klimatyzacja Fujitsu Szczecin

Brak komentarzy

Serwis Klimatyzacji Szczecin

Jeżeli szukasz autoryzowanego serwisu klimatyzacji ponieważ zależy Tobie na Solidności wykonanych prac, Bezpieczeństwie oraz Komforcie to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług. Na urządzenia dajemy od 5 do 10 lat GWARANCJI. Jesteśmy firmą serwisowo-montażową  od 1996 roku. Prowadzimy sprzedaż, montaż oraz serwis urządzeń klimatyzacyjnych Fujitsu. Autoryzacja ta zobowiązuje nas do Solidnego wykonania prac. Jesteśmy również zobowiązani do fachowego doradztwa w zakresie doboru urządzeń do klimatyzacji. 

Montaż Klimatyzacji Szczecin

Wykonujemy montaż klimatyzatorów typu SplitMultiSplit Inwerter, instalacje systemów klimatyzacji VRF ze zmiennym przepływem czynnika. Wykonujemy instalacje klimatyzatorów ściennych, przysufitowych, kasetonowych, przypodłogowych oraz całej gamy urządzeń chłodząco-grzewczych koncernu FUJITSU. Instalujemy profesjonalnie pompy ciepła WATERSTAGE z kompleksowym wykonaniem instalacji CO oraz CWU. Zasięgiem swojego działania obejmujemy przede wszystkim Szczecin i województwo Zachodniopomorskie.

Klimatyzacja Fujitsu Szczecin

Klimatyzatory firmy FUJITSU znane są i sprzedawane w Polsce od 1997 roku. Obecnie FUJITSU posiada drugą pozycję w Polsce pod względem ilości sprzedanych klimatyzatorów. Urządzenia FUJITSU cenione są przez użytkowników za ich bezawaryjność, cichą pracę i estetyczny wygląd.
Urządzenia klimatyzacyjne koncernu, montowane przez APS Fujitsu Klimatyzacja Szczecin są przeznaczone do mieszkań, biur, urzędów, restauracji oraz pomieszczeń w których potrzebna jest stała komfortowa temperatura.

Filozofia koncernu Fujitsu

Priorytetem koncernu jest oferowanie rozwiązań charakteryzujących się oszczędnością, trwałością i niezawodnością. Bogata oferta urządzeń skierowana jest do zastosowania w mieszkaniach, domach a także w dużych obiektach mieszkalnych i biurowych. Latem urządzenia FUJITSU tworzą w pomieszczeniu przyjemny chłód, zimą upragnione ciepło.

Gwarancja

Dla podkreślenia wysokiej jakości i trwałości sprzedawanych i montowanych klimatyzatorów przez APS Fujitsu Klimatyzacja Szczecin oferujemy Państwu od 5 do 10 lat gwarancji wg warunków dystrybutora na zakupione u nas urządzenia.

Categories: