Nowa publikacja: Domowa Pompa Ciepła FUJITSU WATERSTAGE

Brak komentarzy

Przygotowaliśmy nową publikację w całości poświęconą grupie proekologicznych, energooszczędnych produktów grzewczych FUJITSU WATERSTAGE. W materiale prezentujemy najważniejsze zalety wynikające z zastosowania pomp ciepła, jak również szczegółowe dane techniczne gamy modelowej High Power oraz Comfort w wersjach z wbudowanym zasobnikiem ciepłej wody oraz bez zasobnika C.W.U.

 

Domowa Pompa Ciepła FUJITSU WATERSTAGE jest kompletnym, kompaktowym źródłem ciepła dedykowanym przede wszystkim do budownictwa mieszkaniowego – jednorodzinnego, ale równie dobrze sprawdza się w biurach i małych zakładach produkcyjnych. To odpowiedź na najnowsze trendy i aktualne potrzeby w zakresie ochrony środowiska, podnoszenia sprawności urządzeń oraz poszukiwania nowych rozwiązań w ogrzewnictwie. Dzięki wykorzystaniu odnawialnych zasobów energii pochodzącej z powietrza, wody czy z gruntu, pompy ciepła są jednym z najbardziej ekologicznych źródeł wytwarzania ciepła, zaś innowacyjność zastosowanej w pompach WATERSTAGE technologii pozwala nawet na 4-krotne zmniejszenie kosztów eksploatacyjnych w porównaniu do ogrzewania energią elektryczną. Proekologiczne, efektywnościowe oraz ekonomiczne korzyści wynikające z zastosowania pomp ciepła przekładają się na ich rosnącą popularność – według najnowszych prognoz Polskiej Organizacji Rozwoju Technologii Pomp Ciepła (POrT PC.), krajowy rynek pomp ciepła jako źródła ogrzewania będzie się sukcesywnie rozwijał, aby w 2030 roku osiągnąć blisko 4,5-krotną dynamikę sprzedaży względem 2017 roku.

 

Zachęcamy Państwa do pobrania elektronicznej wersji publikacji FUJITSU WATERSTAGE, dostępnej na naszej stronie internetowej w zakładce ‘Pobierz’ <link>.

 

Categories: