Klimatyzatory Fujitsu z Serii KR z nagrodą „Plus X Award 2021”

Brak komentarzy

Klimatyzatory japońskiej marki Fujitsu typu przysufitowego z Serii KR zostały ogłoszone „Najlepszym Produktem Roku” w międzynarodowym konkursie „Plus X Award 2021”. Jest to pierwsza nagroda dla marki Fujitsu przyznana w 18-letniej historii tego konkursu.

Nagroda Plus X Award 2021, której patronuje niemiecka agencja marketingowa Media Society Networks, ma na celu uhonorowanie najlepszych produktów i usług z całego świata w trzech obszarach tj. technologia, sport oraz styl życia. Linia modeli klimatyzatorów przysufitowych Fujitsu KR została najwyżej oceniona zarówno pod względem jakości, designu, łatwości w obsłudze, jak i funkcjonalności, zdobywając tytuł „Najlepszego Produktu Roku” w kategorii ‘Urządzenia Sanitarne i Klimatyzacyjne’.

– Uhonorowanie nagrodą Plus X Award 2021 świadczy o innowacyjności produktów Fujitsu-General, jak również jest potwierdzeniem najwyższej klasy kunsztu wzornictwa i technologii, z którego słynie japoński producent. Sukces ten cieszy nas tym bardziej, że Plus X Award to kolejne prestiżowe wyróżnienie przyznane serii klimatyzatorów Fujitsu KR, obok otrzymanej w roku 2020 nagrody Red Dot Award. – podkreśla Ewa Pilarska, Dyrektor ds. Marketingu i PR w Grupie Klima-Therm.

Klimatyzatory przysufitowe Fujitsu z Serii KR charakteryzują się lekką, elegancką konstrukcją, a zaokrąglone płaszczyzny obudowy urządzenia dają unikalny efekt trójwymiarowości. Serię KR wyróżnia ponadto elastyczny montaż, dzięki możliwości poprowadzenia wężyka skroplin oraz instalacji rurowej pod obudową i wyprowadzenia na zewnątrz po bokach lub od spodu jednostki. Nowy system montażowy oparty na specjalnych wspornikach znacząco upraszcza czynności związane z instalacją klimatyzatora, z kolei brak konieczności demontażu przedniego panelu przekłada się na bezpieczny i szybki serwis urządzenia. Klimatyzatory Fujitsu z Serii KR na czynnik chłodniczy R32 dostępne są w 9 wielkościach: od 5,2kW do 13,4kW, co czyni je rozwiązaniem idealnym do zastosowania w dużych pomieszczeniach tj. np. biura typu open space czy hale obsługi klienta. Urządzenia w trybie chłodzenia pracują w klasie A++ (w wersji Standard) lub A+ (dla wersji Economy).

KRTA_www.jpeg

Categories: